fbpx
Novinky(Ne)oficiálna otváračka štúdia

Bad Idea studio

(Ne)oficiálna otváračka štúdia

Priatelia, kamaráti, muži, ženy, dámy a páni konečne je to tu. Po dlhých mesiacoch príprav, tvrdej práce a veľkej obety sme to dokázali. S radosťou oznamujeme, že naše tetovacie štúdio a barbershop v Bratislave, ktoré bude niesť názov BAD IDEA STUDIO je (ne)oficiálne otvorené. Prečo (ne)oficiálne? Keďže všetko nejde vždy hladko, zatiaľ sme pracovali v mierne nedokončenom štúdiu. Ale postupne všetko finalizujeme a tešíme sa na to, ako to rozbalíme naplno. Makáme ako kone, a to ozajstné a oficiálne otvorenie čoskoro príde, budete sa mať na čo tešiť.

Koho môžeš stretnúť v BAD IDEA STUDIO?

Stretneš tu najmä nás, troch šikovných tatérov Richarda, Dextera a.k.a PeťaKuba. Náš multitalentovaný tím dopĺňa (zatiaľ) jeden barber Denis a nemôžeme zabudnúť ani na našu manažérku štúdia Táničku, ktorú tu určite stretneš. Samozrejme, už makáme takmer na 100% a preto ak sa ti páči naša tvorba, určite jednému z nás napíš alebo zavolaj a daj si spraviť fajnové tetovanie alebo fresh strih. Všetci v štúdiu sa na teba tešíme.

Na záver chcem poďakovať priateľom, rodine a všetkým, ktorí nám pomáhali splniť si sen, sen s názvom BAD IDEA STUDIO. Patrí vám veľké ĎAKUJEME. Druhé veľké ĎAKUJEME patrí aj ľudom, ktorí sa zúčastnili otváračky nášho štúdia.

A teraz si môžeš vychutnať pár záberov, ako to počas otvorenia štúdia vyzeralo.